امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47672
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 54
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جلسات ارتقای حافظان قرآن در شورای عالی قرآن کریم برگزار ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس جلسات ارتقای حافظان قرآن در شورای عالی قرآن کریم برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش این جلسات پیش از این هم در شورای عالی قرآن برگزار می‌شد که در چند سال اخیر متوقف شده بود اما با همت شورای عالی قرآن از هفته گذشته این جلسات دوباره احیا شد.

«محمد‌تقی‌میرزا‌جانی» مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن در گفت‌وگو با فارس ضمن اعلام این خبر گفت: موضوع ارتقای حافظان قرآن کریم همواره دغدغه شورای عالی قرآن بوده است، از این رو جلسات ارتقای حافظان در گذشته هم در این شورا برگزار می‌شد، همچنین امروز هم این موضوع در شورای عالی قرآن مطرح و این جلسات دوباره از سر گرفته شد.

وی از طرح موضوعات فنی حفظ در جلسه اول خبر داد و گفت: در جلسه اول موضوعاتی مانند نحوه پرداختن به حفظ و سیاست‌گذاری‌های حفظ مطرح و به تصویب رسید، در واقع جلسه اول یک اتاق فکر برای برگزاری بهتر این جلسات بود و از نوبت‌‌های بعد جلسات حفظ برگزار می‌شود.

مدیر ارتباطات شورای عالی قرآن از برگزاری این جلسه برای حافظان قرآن سراسر کشور خبر داد و گفت: این جلسه به منظور ارتقای حفظ اساتید و حافظان سراسر کشور است و به صورت ماهانه برگزار می‌شود.

به گزارش فارس؛ اولین جلسه هم‌اندیشی و ارتقای حافظان و اساتید حفظ ممتاز کشور روز یکشنبه 10 شهریورماه 1392 در شورای عالی قرآن برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها