امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47678
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۳
تعداد بازدید: 48
اسدالله شکرانه، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تازه‌ترین اثر زیر چاپ خود بیان داشت: از چندی پیش با گروهی ...

اسدالله شکرانه، نویسنده در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» درباره تازه‌ترین اثر زیر چاپ خود بیان داشت: از چندی پیش با گروهی از نویسندگان، در حال جمع‌آوری «روایت‌شناسی قصه‌های مردم ایران» هستیم.

وی اضافه کرد: هم‌اکنون با همکاری 7 استان در حال جمع‌آوری قصه‌های مردم هستیم و امیدواریم امسال بتوانیم حداقل یک یا دو جلد از این مجموعه کتاب‌های «روایت‌شناسی قصه‌های مردم ایران» را به چاپ برسانیم.

شکرانه با بیان اینکه این مجموعه با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر خواهد شد، ادامه داد: از استان‌های کشور که از قصه‌های انها در این مجموعه کتاب‌ها استفاده خواهد شد می‌توان به استان تهران، مازندران، کردستان، هرمزگان، کرمان، بوشهر و قزوین اشاره کرد.

وی افزود: مجموعه کتاب‌های «روایت‌شناسی قصه‌های مردم ایران» شامل مجموعه تحلیل‌گر، مجموعه مقالات پژوهشی و قصه‌ها است که یک کار گروهی به شمار می‌رود یعنی مجموعه‌ای از پژوهشگران و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جمع‌آوری قصه‌ها و روایت‌ها به همکاری با این گروه می‌پردازند.

بر اساس این گزارش، چندی پیش این نویسنده از چاپ و انتشار مجموعه 17 جلدی «سیمرغ قصه‌های مردم ایران» تا پایان سال جاری خبر داد.
انتهای پیام/ و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها