امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47693
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تکمیل ظرفیت و همچنین پذیرش ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تکمیل ظرفیت و همچنین پذیرش دانشجو در برخی از کدرشته‌ محل‌های جدید سال 92 در روز دوشنبه 6 آبان ماه 92 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و نشریه پیک سنجش منتشر خواهد شد و همزمان با انتشار این اطلاعیه فرآیند تکمیل ظرفیت نیز آغاز می‌شود.

با توجه به شیوه پذیرش دانشجو یعنی بر اساس نتیجه آزمون و همچنین پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دیپلم (برای برخی از کد رشته‌محل‌های دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی و غیرانتفاعی) ظرفیت پذیرش دانشجو در هر دو شیوه پذیرش جمعا 738 هزار و 340 ظرفیت است که در نتیجه با توجه به اعلام فهرست اسامی 522 هزار و 144 نفر پذیرفته‌شدگان نهایی حدود 216 هزار ظرفیت وجود دارد.

بر اساس این گزارش، تعدادی از این ظرفیت‌ باقی‌مانده مربوط به ظرفیت کدرشته محل‌های نیمه متمرکز سال 92 است که پس از اعلام اسامی چند برابر ظرفیت نیمه متمرکز در روز 17 مهر ماه و به منظور مصاحبه، معاینه، آزمون عملی یا علمی و سایر مراحل گزینش از طریق سایت سازمان منتشر و طی مراحل لازم فهرست اسامی نیمه متمرکز در اواخر دی ماه یا اوایل بهمن ماه منتشر می‌شود.

لازم به ذکر است، بخش دیگر ظرفیت‌ها بیشتر مربوط به ظرفیت باقیمانده گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی در دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها