امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4770
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۵۱
تعداد بازدید: 175
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، یک منبع نزدیک به شیخ «احمد الطیب» گفت که شایعات مربوط به دیدار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، یک منبع نزدیک به شیخ «احمد الطیب» گفت که شایعات مربوط به دیدار محرمانه شیخ با «احمد شفیق» در سفر اخیر وی به امارات صحت ندارد.

این منبع افزود که سفر شیخ الازهر به امارات یک سفر رسمی بود و هیچ تماسی بین وی و شفیق برقرار نشد و شیخ در این سفر با شیخ «محمد بن زاید آل نهیان» ولیعهد ابوظبی و مسئولان ارشد امارات دیدار و جایزه فرهنگی شیخ زاید را دریافت کرد.

این منبع همچنین اخبار منتشر شده در برخی از صفحات فیس‌بوک درباره دیدار شیخ الازهر با شفیق را محکوم کرد و گفت که چنین شایعاتی قابل پیش‌بینی بود به خصوص اینکه درباره هر شخصیت مصری که به امارات سفر می‌کند این شایعات گفته می‌شود.

شیخ الازهر هفته پیش به امارات سفر کرد اما هنوز برنامه سفر وی به پایان نرسیده بود که مجبور شد به دلیل مسمومیت غذایی تعداد زیادی از دانشجویان دانشگاه الازهر که برای دومین بار طی یکماه گذشته اتفاق می‌افتاد، سفر نیمه تمام خود به امارات را به پایان برده و روز سه‌شنبه گذشته به قاهره بازگردد.

در همین رابطه امارات دو روز پیش به نشانه احترام به الازهر اعلام کرد که 103 زندانی مصری در بند زندان‌های این کشور را آزاد می‌کند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار