امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47700
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 37
ارسلان فتحی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد نحوه تأمین یارانه نقدی خانوارها با توجه به کمبود ...

ارسلان فتحی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد نحوه تأمین یارانه نقدی خانوارها با توجه به کمبود منابع بودجه در این بخش گفت: مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد و دولت پیش‌بینی‌ خود را برای حل این مسئله دارد و یارانه نقدی خانوار تا پایان سال بدون مشکل پرداخت می‌شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: دولت یارانه نقدی را از محل اصلاح قیمت حامل‌های انرژی که در گذشته انجام شده و از وزارت نیرو، وزارت نفت و بخشی هم از محل بودجه 92 تأمین می‌کند.

وی در مورد اصلاحیه بودجه 92 کل کشور گفت: در این اصلاحیه بیشتر برخی جابه جایی اعمال شده و همچنین برخی از درآمدهای دولت که امکان تحقق آن وجود نداشت، اصلاح شده که مجلس به صورت عادی به این موضوع رسیدگی خواهد کرد.

فتحی‌پور با بیان اینکه دولت می‌خواهد لایحه بودجه سال ۹۳ را تا 15 آذر ۹۲ تقدیم مجلس کند، ادامه داد: بنابراین باید از ابتدای مهرماه رایزنی‌های دولت با مجلس در این مورد آغاز و بحث‌های کارشناسی در کمیسیون‌های تخصصی مجلس انجام شود.

وی اظهار امیدواری کرد: امسال با تقدیم به‌موقع بودجه به مجلس شاهد معضل ارائه دیرهنگام بودجه و مشکلات بعدی آن نباشیم.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها