امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47703
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 46
حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به پاکسازی پادگان اشرف از ...

حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به پاکسازی پادگان اشرف از گروهک منافقین اشاره کرد و اظهارداشت: عملکرد گروهک منافقین در مجموعه کشور ما در دوران انقلاب و بعد از آن در دوران دفاع مقدس و همچنین اقداماتی که در کشور عراق چه در زمان حکومت دیکتاتور بزرگ صدام و چه بعد از آن در حق مردم عراق کردند، موجب شد به یک گروه تروریستی و مزدور تبدیل شوند.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح کرد: البته اینکه این گروه چرا به اینجا رسید و چنین سرنوشتی یافت به نگاه‌های التقاطی آنها باز می‌گردد و این درس عبرتی برای تمام کسانی است که از ملت‌های خود بریدند و به دامان غرب رفتند و برای جلب رضایت آنها از هیچ حمایتی کوتاهی نکردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امروز می‌بینیم جز خودکشی، آوارگی و محروم شدن از خانواده، ملت و وطن چیزی نصیب آنها نشده است. آنها در واقع افراد بی‌هویت و مزدوری هستند که به عنوان آوارگان شبه نظامی باید از آنها یاد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها