امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4772
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۵۱
تعداد بازدید: 168
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه عربی اطلاعات حقوق بشر، این شبکه اعلام کرد که در جریان سرکوب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه عربی اطلاعات حقوق بشر، این شبکه اعلام کرد که در جریان سرکوب راهپیمایی کارگران شماری از آنها زخمی شده اند.

این شبکه افزود: ادامه سرکوب راهپیمایی مسالمت آمیز از سوی نیروهای رژیم صرف نظر از اینکه هدف این راهپیمایی چه چیزی است، بیانگر تمایل رژیم برای سرکوبگری و بستن صدای مخالفان و اهانت به آنها است.

این شبکه همچنین تصریح کرد: بازداشت شماری از روزنامه نگاران در روز جهانی آزادی مطبوعات بیانگر این است که رژیم بحرین یکی از رژیم های بسیار سرکوبگر در زمینه آزادی مطبوعات و رسانه ها شده است.

بحرین از دو سال پیش شاهد تظاهرات مردمی و انقلاب علیه رژیم آل خلیفه است.

نیروهای امنیتی بحرین با همدستی نیروهای اشغالگر سعودی به سرکوب مردم پرداخته‌اند که تاکنون در جریان این سرکوبگری صد‌ها نفر شهید، زخمی یا بازداشت شده‌اند.

شواهد سازمان‌های حقوق بشری نشان می‌دهد که شماری از معترضان زیر شکنجه شدید رژیم آل خلیفه جان خود را از دست داده یا دچار نقض عضو شده و تعدادی از زنان بحرینی نیز بر اثر استنشاق گازهای سمی در جریان تظاهرات مسالمت آمیز خود دچار سقط جنین شده‌اند.

این درحالی است که مردم بحرین با وجود این سرکوبگری‌ها همچنان با آمدن به خیابان‌ها بر مطالبات مشروع خود در دستیابی به حقوق از دست رفته خود از جمله اجرای عدالت اجتماعی و روی کار آمدن نظامی منتخب تاکید می‌کنند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها