امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۴:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47720
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 69
محمدتقی حسن زاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: اتاق فکر جوانان با حضور اساتید و صاحبنظران حوزه اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و حقوقی جوانان برگزار ...

محمدتقی حسن زاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: اتاق فکر جوانان با حضور اساتید و صاحبنظران حوزه اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و حقوقی جوانان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه مسائل و موضوعات حوزه جوانان با یک رویکرد آسیب شناسانه و ارائه راهکارهای عملی برای چالش‌های فراروی جوانان در دستور کار قرار دادند.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: در اولین جلسه از این اتاق فکر بحث‌های مربوط به جوانان با توجه به ویژگی‌های آنها و اقتضائات دوران جوانی، اهداف و آرمان‌های جوانان و زمینه‌ها و بسترهای ارتقا، پیشرفت و توانمند سازی جوانان مورد توجه قرار گرفت و بحث‌هایی را مطرح کردند که بتوانیم با ایجاد ظرفیت‌های مناسب از بعد ساختاری، محتوایی و برنامه‌ای شاهد شکوفایی در حوزه جوانان باشیم و بتوانیم راهبردهای سه گانه حوزه جوانان را عملی کنیم.

حسن زاده اظهارداشت: راهبردهای سه گانه حوزه جوانان شامل تقویت مبانی هویت دینی، انقلابی و بسترسازی برای توانمندکردن جوانان و غنی سازی اوقات جوانانی توأم با نشاط و شادابی است.

وی ادامه داد: محل تشکیل این جلسات مرکز پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان است و چهارشنبه هفته آینده نیز جلسه دوم آن برگزار می‌شود و بنا داریم که هر دو هفته یکبار این جلسات برگزار شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها