امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47724
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدصادق اکبری گفت: ایران اسلامی توفیقات علمی و پژهشی خود را مرهون تلاش‌های جوانان است که کسب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدصادق اکبری گفت: ایران اسلامی توفیقات علمی و پژهشی خود را مرهون تلاش‌های جوانان است که کسب رتبه‌های برتر جهانی در این عرصه نمایشگر این تلاش است.

وی ادامه داد: پیشرفت‌های هسته‌ای، فضایی، علمی و چاپ مقالات مختلف در جهان نمونه‌ای از این حضور است به طوریکه ایران اسلامی با 19 هزار و 822 مقاله علمی باعث ارتقای رتبه کشور به رده 15 جهان شده است.

اکبری توجه مسئولان به جوانان را پیش زمینه کسب این عناوین عنوان کرد و گفت: توجه خاص مقام معظم رهبری به جوانان و رابطه‌ای که مابین ایشان و جوانان برقرار است، در هیچ کجای دنیا میان رهبران و مسوولان با این قشر دیده نمی‌شود.

وی اظهار داشت: ظرفیت‌های پراکنده جوانان در حوزه‌های مختلف باید ساماندهی شده و به صورت یکپارچه و متحد اقدام شود که وزارت ورزش و جوانان در این عرصه با برنامه‌ریزی‌های مختلف برای جوانان پیشرو است.

اکبری پتانسیل رسانه‌ها و فضای مجازی را در رابطه با معرفی راهکارهای پویایی جوانان، برگزاری برنامه‌های مختلف و متنوع، ارائه الگو و نمادسازی و رسیدگی به موارد و مشکلات جوانان را بسیار مهم و راهبردی ارزیابی کرد و اظهار داشت: برنامه‌سازی در حوزه جوانان با بهره‌مندی از رهنمودها و دروس اساتید بزرگی همچون امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و استاد مطهری یکی از این راهکارها است.

وی همچنین با اشاره به برگزاری همایش توانمند سازی علمی پژوهشی سازمان‌های مردم نهاد کشور ادامه داد: برنامه‌های عمده در دستور کار وزارت ورزش و جوانان شامل برگزاری اقدامات مشترک در سه بخش کشور به همراه برگزاری دوره برای سمن‌ها در شش محور ازدواج، میراث فرهنگی و گردشگری، محیط زیست، سلامت و آسیب‌های اجتماعی، اشتغال و کارآفرینی، علمی و پژوهشی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها