امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47738
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العربیه، مبارک، علاء و جمال دو پسر مبارک، «حبیب العادلی» وزیر کشور دوره مبارک و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العربیه، مبارک، علاء و جمال دو پسر مبارک، «حبیب العادلی» وزیر کشور دوره مبارک و 6 تن از معاونان وی و نیز «حسین سالم» بازرگان مصری به اتهام قتل تظاهرات‌کنندگان مسالمت‌جو در جریان حوادث انقلاب 25 ژانویه و وارد آوردت خسارت به بیت المال به دلیل فروش گاز به اسرائیل، محاکمه می‌شوند.

مبارک روز 25 اوت گذشته برای ششمین بار در جلسه دادگاه در مقر آکادمی پلیس واقع در التجمع الخامس در قاهره حضور یافت و دادگاه در پایان جلسه اعلام کرد که کمیته سه نفره برای بررسی پرونده و یک کمیته پنج نفره دیگر برای بررسی قضایای فساد که مبارک نیز از متهمان آن است و همچنین یک کمیته پنج نفره نیز برای بررسی قضیه صادرات گاز به اسرائیل تشکیل می‌شود.

مبارک در حالی در ششمین جلسه دادگاه حاضر شد که از زندان آزاد شده و به محل اقامت اجباری خود در بیمارستان المعادی منتقل شده بود و جلسه امروز نیز دومین جلسه دادگاه پس از آزادی وی از زندان است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار