امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47746
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 49
«حسن نهضت» تهیه کننده نگاه یک در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: پیش از این برنامه‌ریزی کرده بودیم که روز چهارشنبه میزبان وزیر نیرو ...

«حسن نهضت» تهیه کننده نگاه یک در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: پیش از این برنامه‌ریزی کرده بودیم که روز چهارشنبه میزبان وزیر نیرو شویم ولی در آخرین لحظات برنامه‌ریزی‌ها جابه‌جا شد و بنا شد ایشان امشب مهمان برنامه نگاه یک شود.

وی ادامه داد: بررسی برنامه‌ها، اهداف و چشم انداز وزارت نیرو در دولت یازدهم از موضوعات مورد گفت‌وگو با حمید چیت‌چیان در برنامه نگاه یک است که حدود ساعت 23:10 امشب از شبکه یک پخش می‌شود.

چیت چیان پایه گذار موسسات و سازمان‌های تحقیقات و آموزش مدیریت وزارت نیرو، سازمان انرژی های نوی ایران، مرکز مطالعات انرژی ایران، سازمان بهره وری انرژی ایران است.

«نگاه یک» کاری از گروه سیاسی شبکه یک است که پیش از این شنبه‌ها روی آنتن شبکه یک می‌رفت اما با توجه به رویکرد شبکه یک برای ایجاد فضای بازسیاسی، این برنامه گفت‌وگو با وزرای جدید دولت یازدهم و اطلاع رسانی درباره برنامه‌های آنها را در دستور کار خودقرار داده است و 3 روز در هفته پخش می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها