امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47754
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئولان کمپانی یونیورسال که روز گذشته قرارداد همکاری در «سریع و آتشی 7»را با هونسو امضا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مسئولان کمپانی یونیورسال که روز گذشته قرارداد همکاری در «سریع و آتشی 7»را با هونسو امضا کردند، درباره نقش وی توضیحی نداده‌اند.

تنها چیزی که در این رابطه گفته شده این است که هونسو در کنار وین دیزل و پل والکر، نقش ویژه‌ای را در قسمت هفتم «سریع و آتشی» بازی می‌کند.

تهیه کنندگان فیلم درباره این که دجیمون هونسو در نقش مثبت یا منفی قصه آن بازی خواهد کرد، سکوت کرده‌اند و چیزی نگفته‌اند.

این در حالی است که یان‌ شاو کاراکتر منفی قصه قسمت هفتم این مجموعه فیلم است، که نقش او را جیسن استانام بازیگر انگلیسی زبان سینما بازی خواهد کرد.

یان ‌شاو برادر اوئن شاو است که لوک ایوانز در قسمت ششم نقش او را بازی کرد و رودرروی کاراکترهای اصلی قصه فیلم قرار گرفت.

وی در پایان قصه قسمت ششم ناپدید شد و فیلم با ورود جیسن استانام در دقیقه پایانی فیلم همراه شد. وی در حضور یک دقیقه‌ای خود، ماشین کاراکترهای اصلی قصه را به آتش کشید.

منابع نزدیک به «سریع و آتشی 7»می‌گویند کاراکتر دجیمون هونسو در قصه آن، با کاراکتر منفی فیلم آشنایی قدیمی دارد ولی در طول ماجرا رو در روی او قرار می‌گیرد.

جیمز ون کارگردان فیلم‌های ترسناک و پرفروش«افسون» و «دسیسه» 1 و 2، برای کارگردانی «سریع و آتشی 7»انتخاب شده است. او جایگزین جاستین لین در این مجموعه فیلم شده است.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین، فیلم‌نامه فیلم را کریس مورگان نوشته و وین دیزل بازیگر نقش اصلی فیلم هم در امر تولید آن همکاری دارد.

دیزل در این قسمت از مجموعه فیلم پرفروش خود، دوباره در نقش دومینیک تورتو ماشین سوار حرفه‌ای شهر لس‌آنجلس ظاهر می‌شود، که با همراهی دوستان قدیمی خود راهی یک ماجراجویی تازه می‌شود.

دجیمون هونسو تا چند هفته دیگر فیلم «مدعی چمدان» را به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌فرستد. وی این روزها به عنوان صداپیشه با انیمیشن کامپیوتری «چگونه اژدهای خود را تعلیم دهید 2» همکاری دارد. این کمدی اکشن ماجراجویانه و خانوادگی برای تابستان سال آینده، آماده نمایش عمومی خواهد شد.

نمایش عمومی این انیمیشن کامپیوتری با نمایش عمومی قسمت هفتم «سریع و آتشی» همزمان خواهد بود و منتقدان سینمایی می‌گویند اکران عمومی این دو فیلم پرسروصدا، باعث موفقیت بیشتر هونسو می‌شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها