امروز : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 28
۰۳:۳۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47759
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 115
فرهاد درودگر کارشناس هنری و امور کتاب اداره کل زندان‌های استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

فرهاد درودگر کارشناس هنری و امور کتاب اداره کل زندان‌های استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: 5هزار جلد کتاب می‌توانستیم از انبار کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب کنیم که پس از بررسی کتاب‌ها، این تعداد کتاب انتتخاب شده‌اند و پس از هماهنگی‌های ارشاد به اداره کل زندان‌های استان تهران اهدا می‌شود.

وی ادامه داد: طبق تفاهم‌نامه‌ای سالانه تعدادی کتاب از وزارت ارشاد به سازمان‌ زندان‌های کشور اهدا می‌شود که سازمان زندان‌ها می‌توانند این تعداد کتاب را از انبار کتاب وزارت ارشاد انتخاب کنند، سازمان زندان‌ها هم این کتاب‌ها را در میان زندان‌های کل ایران پخش می‌کند.

کارشناس هنری و امور کتاب اداره کل زندان‌های استان تهران درباره این 5000جلد کتاب توضیح داد: در دوره سید محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی طبق رایزنی‌هایی که کردیم این تعداد کتاب به صورت مجزا از تفاهم‌نامه به اداره کل زندان‌های استان تهران اهدا شد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد در دوران جدید وزارت ارشاد هم بتوانند به منظور تکمیل و به روزرسانی کتابخانه زندان‌های استان تهران، کتاب‌هایی را دریافت کنند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار