امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47765
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 108
محمد مهدی بیگلری مدیر فروشگاه‌های زنجیره‌ای ترنجستان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره برپایی ...

محمد مهدی بیگلری مدیر فروشگاه‌های زنجیره‌ای ترنجستان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره برپایی برنامه «هفته ناشر در فروشگاه‌های مترو» اظهار داشت: طرح «هفته ناشر» از امروز برای نخستین دوره به مناسبت روز ملی شعر و ادب و همزمان ایام دفاع مقدس آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: «هفته ناشر» به همین مناسبت با دو ناشر «انتشارات شهرستان ادب» و «فصل پنجم» ناشران تخصصی حوزه شعر آغاز به کار خواهد کرد، در این دوره حدود 100 عنوان کتاب از این ناشران در 5000 جلد در ترجستان مترو عرضه می‌شود.

به گفته مدیر فروشگاه‌های زنجیره‌ای ترنجستان، این طرح در راستای تعامل بیشتر با یک انتشارات و آشنایی مخاطبان با آثار برگزیده یک ناشر صورت می‌گیرد، علاوه بر این اهدافی که در هفته ناشر پیگیری می‌کنیم عبارتند از عرضه هدفمند کتاب در مترو و ارائه عناوین متنوع کتاب به مسافران مترو خواهد بود.

این مقام مسئول پیرامون شعاری برای این هفته تصریح کرد: شعار هفته نخست «کتاب نزدیک است» انتخاب شده و قرار است از امروز 23 شهریور تا جمعه 29 ایستگاه‌های مذکور در این راستا فعال داشته باشند.

مدیر فروشگاه‌های زنجیره‌ای ترنجستان ساعت فعالیت این فروشگاه‌ها را 9 صبح تا 9 شب ذکر کرد و افزود: امیدواریم این طرح با استقبال همشهریان مواجه شود.

بیگلری با تاکید بر نام این 10 ایستگاه‌ ابراز داشت: تجریش، آزادی، میرداماد، دانشگاه شریف، شوش، بهشتی، حرم مطهر، تهرانپارس، ارم سبز و گلشهر نام ایستگاه‌های مشارکت داده شده در این طرح است که از امروز آغاز می‌شود.

گفتنی است، این اتفاق در مجموعه ترنجستان مترو رخ می‌دهد که فعلا با ده ایستگاه کار را آغاز کرده است، مزیت این طرح آن است که کتاب‌های یک ناشر برای اولین بار به صورت یک جا و همزمان در ده ایستگاه مترو عرضه شده و به صورت ویژه به نمایش گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها