امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47776
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، الهه راستگو فعال اصلاح‌طلب و عضو شورای شهر تهران در انتخابات شهرداری، از بین ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، الهه راستگو فعال اصلاح‌طلب و عضو شورای شهر تهران در انتخابات شهرداری، از بین محسن هاشمی و محمدباقر قالیباف به قالیباف رای داد.

این اقدام البته با واکنش‌های تند مدعیان دموکراسی مواجه شد و حتی اصلاح‌طلبان تصمیم به اخراج راستگو را از حزب اسلامی کار و سپس اخراج از مجمع زنان اصلاح‌طلب کردند.

در ادامه این رفتارها و اظهارات رادیکالی، داریوش قنبری سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلب مجلس هشتم نیز طی یادداشتی در یکی از روزنامه‌های اصلاح‌طلب، خواستار استعفای راستگو از عضویت در شورای شهر تهران شده است.

وی در این یادداشت نوشته است: «خانم راستگو اگر اصلاح‌طلب بود، باید در چارچوب اصلاح‌طلبی و اخلاق و منش صحیح سیاسی عمل می‌کرد و الزامات کار حزبی، سیاسی و اصلاح‌طلبی را باید می‌پذیرفت.

اگر اصلاح‌طلب نبود، در فراکسیون اصلاح‌طلبی حضور پیدا نمی‌کرد و حتی در لیست اصلاح‌طلبان هم نباید حضور می‌داشت.

ایشان نباید وارد تشکیلات اصلاح‌طلبان شده و از امتیاز اصلاح‌طلب بودن استفاده می‌کرد تا در نهایت رای مورد نظر را برای ورود به شورای شهر کسب کند.»

قنبری در ادامه این یادداشت، اخراج راستگو از تشکیلات متبوعش را کمترین «مجازات» برای وی می‌داند و می‌گوید: «بهترین کار برای خانم راستگو این است که بعد از این اقدام قابل نقد، اقدام دیگری نکند و از عضویت در شورای شهر انصراف دهد.»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها