امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47778
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۰
تعداد بازدید: 42
محمدرضا مردانی رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، فناوری و تحقیقات در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

محمدرضا مردانی رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، فناوری و تحقیقات در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ثبت‌نام 15 هزار نفر در هفتمین فراخوان جذب هیئت علمی، گفت: با توجه به تمدید مهلت ثبت‌نام هفتمین فراخوان هیئت علمی دانشگاه‌ها تا پایان شهریور ماه، تا امروز 15 هزار نفر در این فراخوان ثبت‌نام کرده اند.

وی در ادامه درباره ایرادات وارده به برخی از دانشگاه‌ها در این فراخوان تصریح کرد: از آنجایی که درج نیازهای اعضای هیئت علمی دانشگاه‌‌ها در سامانه جذب بر عهده خود دانشگاه‌ها گذاشته شده، برخی از آنها بعضا تناسب بین استاد و دانشجو بر اساس برنامه پنج‌ ساله را رعایت نکرده‌اند که عدم اصلاح این موضوع بعدا مشکل آفرین خواهد شد.

مردانی در ادامه تاکید کرد: دانشگاه‌ها باید برای تعیین نیازها با معاونت آموزشی وزارت علوم و مرکز نظارت به توافق برسند و این مسئله را تا قبل از پایان مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت‌نام برطرف کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها