امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47794
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، سید حسین هاشمی استاندار تهران گفت: تهران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، سید حسین هاشمی استاندار تهران گفت: تهران آیینه تمام نمای کشور است و هر اقدام مثبتی که در تهران صورت گیرد می‌تواند به سایر نقاط کشور هم تعمیم پیدا کند.

وی در اولین نشست خود با کارکنان استانداری تهران که با حضور معاونین، مدیران کل، مشاورین و کارمندان در محل سالن اجتماعات استانداری تهران برگزارشد تصریح کرد: اساسا نگاه کارشناسی به مسایل تهران در رفع مشکلات بسیار کارساز بوده سعی ما بر این است که از بدنه کارشناسی موجود حداکثر استفاده را می‌کنیم.

هاشمی افزود: نیروی انسانی کارشناس در هر مجموعه‌ای به منزله سرمایه‌ای بی بدیل محسوب میشود و باید نگاهی راهبردی به این مقوله داشت.

استاندار تهران تاکیدکرد: باید فضایی در ادارات و دستگاه‌ها حاکم شود که از فکر و اندیشه خلاق حمایت کرد، چرا که تحول اداری نیازمند اندیشه خلاق و پویا است.

هاشمی در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود: باید از تمام ظرفیت‌های موجود در استان استفاده کرد و تهران به عنوان ام القرای جهان اسلام ظرفیت ویژه‌ای دارد.

وی بر تعامل سازنده با همه اقشار از جمله نهاد روحانیت و ائمه جمعه تاکید کرد و گفت: این نهاد همیشه و همواره در کنار مردم قرار داشته و مواضع این نهاد به نوعی مکمل اقدامات دولت محسوب می‌شوند.

استاندار تهران تاکید کرد: هر چند مسولین اقدامات موثری در استان انجام داده‌اند اما این استان نیازمند کارهای بنیادین است که موجب توسعه متوازن و پایدار در این استان خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها