امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47798
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 93
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، محمد رئیس‌زاده در مراسم افتتاحیه بیمارستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، محمد رئیس‌زاده در مراسم افتتاحیه بیمارستان ‏صحرایی شهید دکتر محمد عبدالحسینی طی سخنرانی خود گفت: بسیج جامعه پزشکی با توجه به نقش مهمی که در ارائه خدمات ‏درمانی دارد، جمعیت‌گیری در جامعه پزشکی پر شور‌تر از زمان دفاع مقدس است. به طوری‌که 75 درصد پزشکان برای خدمت ‏رسانی در داخل و خارج از کشور اعلام آمادگی کردند‏.

وی افزود: موارد بسیاری از جامعه پزشکی برای اولین بار به مناطق محروم اعزام شدند، که پس از آن خودشان برای حضور در ‏بیمارستان‌های بعدی اعلام آمادگی کردند‏.‏

رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور با بیان اینکه تا پایان امسال 70 بیمارستان صحرایی در کل کشور توسط بسیج جامعه ‏پزشکی برپا خواهد شد، ادامه داد: تا پایان امسال70 تیم تک تخصصی در قالب 6400 تیم درمانی به مناطق محروم اعزام خواهند ‏شد‏.

وی تصریح کرد: مجموع خدماتی که در سال گذشته توسط بسیج جامعه پزشکی انجام شد بالغ بر 20 میلیارد تومان بود که پزشکان ‏بسیجی داوطلب این خدمات را به مردم محروم ارائه دادند.

وی با اشاره به اینکه حاشیه کلانشهر‌ها از نظر عدم رسیدگی بهداشتی و نبود مراکز درمانی موضوع اجتماعی بسیار مهمی است، ‏گفت: از این لحاظ باید مناطق محروم تقویت شوند‏.‏ماندگاری در اصول و عمل به آن جزء رازهای اساسی نظام است که یکی از آن اصول خدمت به مردم مناطق محروم است.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها