امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47804
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، «الکسی پوشکوف» رئیس شورای امور بین الملل مجلس دومای روسیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «روسیا الیوم»، «الکسی پوشکوف» رئیس شورای امور بین الملل مجلس دومای روسیه تأکید کرد که اجرای طرح روسیه برای قرار دادن تسلیحات شیمیایی سوریه در کنترل سازمان ملل بر اساس جدول زمانی که آمریکا تعیین کرده غیرممکن است.

پوشکوف در صفحع توئیتر خود افزود: درخواست واشنگتن برای اجرای این طرح در طول دو یا سه هفته غیر حرفه‌ای است زیرا بیش از 42 مخزن تسلیحات شیمیایی در سوریه وجود دارد که تعدادی از آنها در مناطق درگیری واقع شده است.

وی تأکید کرد که دیگر واشنگتن قادر نیست به تنهایی تصمیمات سیاسی در سطح جهان بگیرد و یادآور شد که کشورهای عضو مجموعه بریکس و سازمان همکاری های شانگهای از طرح روسیه حمایت کرده‌اند و اوباما باید از این مسئله درس بگیرد.

این در حالی است که «بن ‌رودز » مشاور رئیس‌جمهور آمریکا و معاون مشاور امنیت ملی در ارتباطات استراتژیک این کشور، اعلام کرد که واشنگتن بیش از چند هفته برای عمل کردن دمشق به تعهداتش درباره جنگ افزار شیمیایی‌اش صبر نخواهد کرد و این انتظار حتی به یک ماه هم نخواهد رسید.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها