امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47810
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۳
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری «الصحوه» جنبش حماس کتاب مصر زندگینامه شیخ شهید «شیخ احمد یاسین» را با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری «الصحوه» جنبش حماس کتاب مصر زندگینامه شیخ شهید «شیخ احمد یاسین» را با نام «مرد امت» شامل 94 صفحه و در قطع بزرگ منتشر کرد.

بنابر این گزارش، این کتاب مصر دارای یک مقدمه و تاریخچه زندگی وی به همراه سخنرانی‌های ماندگار شیخ احمد یاسین است که شامل اصول و مبادی جنبش حماس درباره مسائل مختلف به‌ویژه فلسطین است.

مولفان این کتاب که آلبوم تصویری است علت تالیف آن را عشق شدید و تقدیر از این شیخ شهید عنوان کرده و عنوان کرده‌اند: در این کتاب مراحل حیات علنی آن شهید که عمر خود را برای خدا نذر کرد ارائه شده است.

بنابر این گزارش این کتاب شامل عکس‌های تاریخی دیدارهای شیخ احمد یاسین با رهبران جنبش حماس چون خالد مشعل، شهید عبدالعزیز الرنتیسی، ابومرزوق، ابو شنب، محمود الزهار و اسماعیل هنیه و دیگر رهبران آن و همچنین رهبران جهان عرب از جمله یاسر عرفات، پادشاه اردن و رهبران سودان، کویت و قطر پس از آزادی از زندان‌های اسرائیل است.

در این کتاب تصاویری همچنین دیدارهای شیخ احمد یاسین با چهره‌های برجسته اسلامی چون یوسف القرضاوی و چهره‌های جریان مقاومت و رهبران گروه‌های مقاومت فلسطینی چون رهبران جنبش فتح، جنبش‌های مردمی و دمکراتیک و جنبش جهاد اسلامی و همچنین بشار اسد، سیدحسن نصرالله و رهبران جمهوری اسلامی ایران دیده می‌شود.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها