امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47834
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی پانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق، مسعود قاسمی رئیس کنگره با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی پانزدهمین کنگره سراسری تازه‌های قلب و عروق، مسعود قاسمی رئیس کنگره با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: امسال برای اولین بار در کنگره تازه‌های قلب و عروق تهران با استفاده از برنامه آمارگیری الکترونیکی (A.R.S) شرکت‌کنندگان در برنامه‌های علمی می‌توانند در مباحث شرکت و سخنرانان به صورت همزمان از نظرات حضار استفاده کنند.

وی افزود: در این برنامه آمار به دست آمده می‌تواند در جهت تخمین سطح آگاهی شرکت‌کنندگان و نیز توان و کیفیت ارائه مطالب ارائه شده توسط سخنرانان موثر باشد که استفاده از برنامه آمارگیری الکترونیکی (A.R.S) برای نخستین در کنکره سراسری قلب و عروق انجام خواهد گرفت.

قاسمی خاطرنشان کرد: ارائه مقالاتی در زمینه نارسایی قلب و پیوند قلب،سندروم حاد کرونری،کنترل فشار خون شریانی،آنژین صدری پایداری و داروهای مصرفی در اورژانس‌های قلبی و عروقی از جمله موضوعاتی است که در پانزدهمین کنگره سراسری قلب و عروق مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد و شرکت‌کنندگان می‌توانند با استفاده از برنامه آمارگیری الکترونیکی (A.R.S) حضور فعالی از مباحث داشته باشند.

پانزدهمین کنگره سراسری تاره‌های قلب و عروق از 26 تا 29 شهریور در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی تهران برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار