امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47863
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 91
به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصوبه مجلس درباره بیمه بیکاری و حمایت از بیکاران متقاضی کار مورد ایراد شورای نگهبان قرار ...

به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصوبه مجلس درباره بیمه بیکاری و حمایت از بیکاران متقاضی کار مورد ایراد شورای نگهبان قرار گرفته و به عنوان مورد اختلافی و جهت تصمیم‌گیری نهایی به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شده بود، در جلسه رسمی امروز مجمع در دستور کار قرار گرفت.

در این جلسه علاوه بر اکثریت اعضا، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، معاونان برنامه‌ریزی و حقوقی رئیس جمهور، یک عضو فقهای شورای نگهبان و نماینده حقوقدان این شورا، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی و دیگر معاونین و کارشناسان حقوقی مربوطه از ریاست جمهوری و وزارت کار و رفاه اجتماعی حضور داشتند.

اعضا، مدعوین و کارشناسان حاضر در جلسه پس از بحث و بررسی‌های مبسوط، مقرر داشتند با توجه به شروع کار دولت جدید و اهمیت مسأله و ضرورت بررسی همه ‌جانبه‌ آن، موضوع به کمیسیون مربوطه ارجاع و با حضور اعضای دولت، مجلس و شورای نگهبان بررسی شود.

در این نشست پیشنهاد شد تا بار مالی آن نیز در بودجه سال آینده لحاظ گردد و همه اعضا بر این نکته تأکید کردند که موضوع باید مورد کارشناسی دقیق قرار گرفته و دربرگیرنده منافع طرفین باشد.

به‌گزارش فارس، سعید جلیلی و علی شمخانی دبیر شورایعالی امنیت ملی دو عضو جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در جلسه امروز این نهاد شرکت کردند.

محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهوری سابق و عضو حقیقی مجمع تشخیص از دیگر حاضران در جلسه بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها