امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47869
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «یورونیوز»، تنها 9 روز مانده به انتخابات پارلمانی در آلمان این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری «یورونیوز»، تنها 9 روز مانده به انتخابات پارلمانی در آلمان این کشور صحنه تقابل ژست‌ها و اشاره‌هاست.

نشان دادن انگشت وسط که در فرهنگ غربی ناپسند و زشت محسوب می‌شود، میزان محبوبیت «پیر اشتاین‌بروک» رقیب اصلی «آنگلا مرکل»، صدر اعظم آلمان را قدری بالا برده است. این حرکت غیرمتعارف اشتاین‌بروک اکنون نقل محافل مطبوعاتی آلمان شده است.

زوددویچه به طور منظم مصاحبه هایی را منتشر می‌کند که در آن پاسخ پرسش باید با ژست یا حرکتی داده شود. در این مصاحبه‌ها از اشتاین بروک پرسیدند که نظرش در باره القابی که برایش گذاشته اند، از قبیل «پر مصیبت» یا «برلوسکونی» چیست. او با چنین ژستی به موضوع صفحه اول روزنامه‌ها تبدیل شد.

یک رأی دهنده گفت: «باید منتظر ماند و دید که دقیقاً چه برنامه‌ای دارد. اگر با برنامه اش موافق باشم، به او رأی خواهم داد. خوب است سیاستمدارانی داشته باشیم که بی پروا اظهار نظر کنند و با گذشتگان خود اندکی متفاوت باشند.»

شخص دیگری معتقد است: «نباید چنین رفتار کرد تا دیگران هم صرفاً برای این که عکسشان در روزنامه ها چاپ شود از او تقلید نکنند. من فکر می کنم رفتار درستی نبود».

اما ژست همیشگی مرکل ه با انگشت هایش شکل قلب را ترسیم می کند، اکنون به پوستر تبلیغاتی بزرگی تبدیل شده؛ یک کلاژ به حجم 2400 متر مربع که روبروی دفتر صدر اعظم و پارلمان نصب شده است.

«هرمان گروهه» دبیر کل اتحادیه دموکرات مسیحی گفت: «آینده آلمان در همین دست‌های خوب است؛ این تصویر شامل دست‌های 2 هزار نفر است که از هزاران نفر دیگر نمایندگی می‌کنند».

در نظرسجی های اخیر آرای اتحادیه دموکرات مسیحی آلمان 40 درصد و حزب سوسیال دموکرات 28 درصد برآورد شده است. مجموع آرای سوسیال دموکرات ها و متحدانشان با آرای ائتلاف حاکم تقریباً برابر است.
انتهای‌ پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار