امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47883
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۴
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، «رضا آژ» مسئولیت برگزاری نشست‌های تخصصی جشنواره کودک با اشاره به لزوم تعامل بزرگان سینمای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ، «رضا آژ» مسئولیت برگزاری نشست‌های تخصصی جشنواره کودک با اشاره به لزوم تعامل بزرگان سینمای کودک در حوزه‌های نظری به انتخاب موضوعاتی تازه برای نشست‌های تخصصی امسال اشاره کرد و افزود: سال گذشته استقبال بسیار چشمگیری از نشست‌های تخصصی در حاشیه جشنواره کودک شد و امسال نیز سعی کرده‌ایم با انتخاب موضوعاتی کلیدی و انتخاب میهمانان و کارشناسان مجرب به ارتقای سطح کیفی سینمای کودک کمک کنیم.

آژ همچنین به حضور برترین چهره های سینمای کودک در ایام جشنواره در اصفهان اشاره کرد و گفت: تلاش ما حضور برترین‌های سینمای کودک در حوزه‌های مختلف در این نشست‌هاست و اعتقاد دارم تعامل و همفکری میان بزرگان سینمای کودک روزهای روشن‌تری را برای این سینما رقم خواهد شد.

 بررسی شرایط امروز سینمای کودک / ضعفها ،‌ قوتها ، شناخت دلایل موفقیت و عدم موفقیت و کشف راهکارها، آسیب شنناسی انتخاب بازیگر کودک در سینمای ایران / بررسی چرایی عدم کشف چهره‌های جذاب، نقش عنصر خیال و فانتزی در سینمای کودک و نوجوان / تحلیل دلایل عدم ساخت آثار خیال‌پردازانه و فانتزی برای کودک؛ موضوعات نشست‌های تخصصی بیست‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان است.

بیست و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با گرامی‌داشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد. 
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها