امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4789
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۵۱
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصریون، «مصطفی دویدار» بدون اشاره به ماهیت ادله جدید که دادستانی در خصوص قضیه قتل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المصریون، «مصطفی دویدار» بدون اشاره به ماهیت ادله جدید که دادستانی در خصوص قضیه قتل انقلابیون مصر و علیه مبارک ارائه کرده است، گفت: مطمئنا ادله جدیدی ارائه کردیم که هرگز در مورد آن سخن نخواهیم کرد.

وی اتهام وارده به دادستانی مبنی بر فعالیت کُند آن در به جریان انداختن پرونده‌ها، اظهار داشت که ما به اجرای پاره‌ای اقدامات در هر قضیه‌ای پایبند هستیم تا از سوی کسی به شتاب‌زده عمل کردن متهم نشویم.

وی درباره قضیه دادستان کل و درخواست تغییر دادستان نیز تصریح کرد که این یک بحران است و دادستان اخیر به صورت قانونی انتخاب شده در حالی که برخی‌ها این نظر را ندارند و در نهایت نیز دستگاه‌ قضایی در مورد آن تصمیم‌گیری می‌کند.

دویدار در خصوص بحران مربوط به کاهش سن بازنشستگی قضات از 70 به 60 سال  و مطرح کردن قانون قوه قضائیه به مجلس شورا نیز اظهار داشت که در این باره مبالغه شده است زیرا کاهش سن بازنشستگی قضات یکی از خواسته‌های قضات است تا استقلال دستگاه قضایی حفظ شود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها