امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47893
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌امین حسین رحیمی رئیس دیوان محاسبات کشور عصر امروز (شنبه) در مراسم معارفه خود ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌امین حسین رحیمی رئیس دیوان محاسبات کشور عصر امروز (شنبه) در مراسم معارفه خود که در محل این دیوان برگزار شد، با اشاره به طرح نظارت الکترونیک دیوان محاسبات (سنا) گفت: اگر این طرح تکمیل شود انقلابی در نظام حسابداری ایجاد خواهد شد و بسیاری از فرارهای نظارتی دیگر قابل انجام نیست.

وی اضافه کرد: باید تمامی راه‌ها را محدود کرد تا دیگر امکان وقوع تخلف نباشد که دیوان محاسبات در این زمینه تاکنون گام‌های محکمی برداشته و برخواهد داشت.

رئیس دیوان محاسبات، عبدالرضا رحمانی فضلی رئیس سابق این دیوان را بهترین مشاور دانست و گفت:‌ از آقای رحمانی فضلی می‌خواهم تا در اجرا و طراحی برنامه‌های خودشان ما را یاری کنند، امروز باید برنامه‌ها ارتقا یافته و تکمیل شود.

رحیمی با بیان اینکه پتانسیل فراوانی در دیوان محاسبات کشور وجود دارد تصریح کرد: من اکنون با توکل به خدا و پشتیبانی نیروهای موجود در دیوان محاسبات قصد دارم وظایف دیوان را دنبال کنم.

وی تاکید کرد که همه مدیران و مسئولان دیوان محاسبات کشور به کار خود در این دیوان ادامه خواهند داد.

رئیس دیوان با اشاره به وظایف این دیوان گفت: تمام تلاش‌مان این خواهد بود که هدف بودجه را محقق کنیم.

وی همکاری دولت را لازمه انجام اقدامات پیشگیرانه دانست و گفت: با توجه به اینکه نماینده ما (عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور) حضور دارند می‌توانیم توافق کنیم که در همه دستگاه‌ها کنترل کننده داخلی وجود داشته باشد.

رحیمی در ادامه سخنان خود گفت:‌اگر تعامل دولت و دیوان محاسبات به شکلی مطلوب پدید آید بسیاری از تخلفات غیرعمد کاهش می‌یابد، البته درباره تخلفات عمدی نیز دیوان محاسبات به عنوان چشم بیدار ملت، عملکرد مالی تمام دستگاه‌ها را زیر نظر دارد.

رئیس دیوان محاسبات همچنین تصریح کرد: اگر دیوان به تخلف عمدی برخورد کند با قاطعیت و افتخار و بدون جنجال رسانه‌ای و طبق قانون به وظیفه خود عمل می‌کند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها