امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47897
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛عبدالرضا رحمانی‌فضلی با حضور در شورای اداری شهر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛عبدالرضا رحمانی‌فضلی با حضور در شورای اداری شهر شیروان به معضل اعتیاد اشاره کرد و گفت: اینکه مسئولان شهرستان به من بگویند برویم زیر فلان پل و ببینیم چه خبر است، هنر نیست و مشکلی را برطرف نمی‌کند بلکه برای از بین بردن این معضل باید برنامه داشت.

وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: معضل مواد مخدر چون اجتماعی است، باید اجتماعی هم برطرف شود و همه مردم و مسئولان کشور در این مورد باید مسئول باشند.

وی ادامه داد: از روزی که مقام معظم رهبری در این باره در شهرستان شیروان صحبت کردند، ذهن من درگیر بود که چگونه می‌توان این مسئله را برطرف کرد. باید اعتیاد را در شیروان از بین ببریم.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در ادامه بیان داشت: شهر شیروان در موضوع مبارزه با موادمخدر به‌عنوان پایلوت و نمونه کشور در نظر گرفته شده است و این معضل چون اجتماعی است، باید اجتماعی برطرف شود و همه مردم و مسئولان کشور نیز در این مورد مسئول باشند.

رحمانی فضلی در ادامه، از مردم و مسئولان خواست تا برای این موضوع طرحی آماده کنند که دارای جنبه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی باشد و ایجاد اشتغال برای افرادی که اعتیاد خود را ترک می‌کنند نیز در آن طرح دیده شود.

وی گفت: برابر میزان کشفیات مواد مخدر از سوی مأمورآن به آنها پاداش خواهیم داد و امیدواریم تا چند سال آینده این معضل ریشه کن شود.

وی یادآور شد: در امر مبارزه با مواد مخدر مسئولان باید مسولیت‌پذیر باشند و مسئولیت خود را ارتقا دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها