امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47902
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «عزت الرشق» امروز شنبه طی اظهاراتی در فیس بوک تاکید کرد: سرنوشت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «عزت الرشق» امروز شنبه طی اظهاراتی در فیس بوک تاکید کرد: سرنوشت مذاکرات بین تشکیلات خودگردان و رژیم اشغالگر، شکست است. 

وی نوشت: دستیابی به راه‌حل‌ها و توافقاتی که اکثریت ملت فلسطین و ملت‌های عربی و اسلامی و ملت‌های آزاده آن را رد می‌کنند، چه ارزشی دارد؛ اسلو قبلا تحمیل شد و به شکست انجامید زیرا در حق ملت فلسطین اجحاف کرده بود و مذاکرات کنونی نیز از لحاظ ملی مردود و تلاشی بیهوده برای تحمیل راه‌حل‌ها بر ملت فلسطین است.

وی تصریح کرد که سرنوشت این مذاکرات شکست است همچنانکه روند مذاکرات طی بیش از 20 سال گذشته، شکست بوده است.

گذرگاه رفح همچنان بسته است

منابع فلسطینی گزارش دادند که گذرگاه مرزی رفح همچنان بسته است و هیچ اتفاق تازه‌ای در این باره رخ نداده است.

وزارت داخلی و امنیت ملی دولت منتخب فلسطین در غزه اعلام کرد که پس از تماس با طرف مصری، هیچ اتفاق تازه‌ای امروز در خصوص گذرگاه رفح رخ نداد.

«ماهر ابوصبحه» مدیر اداره گذرگاه‌ها و مرزها گفت که چنانچه تصمیم تازه‌ای درباره گذرگاه رفح اتخاذ شود، در رسانه‌های خبری آن را اعلام خواهیم کرد.

مسئولان مصری هفته گذشته به دنبال وقوع عملیات تروریستی در رفح که به کشته شدن 11 سرباز مصری و زخمی شدن 17 نفر منجر شد، گذرگاه رفح را تا اطلاع ثانوی تعطیل کردند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار