امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47911
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۴
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز در سی و سومین همایش افق رسانه در مراسمی، کارت اهداء عضو به رئیس و معاونان سازمان رسانه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز در سی و سومین همایش افق رسانه در مراسمی، کارت اهداء عضو به رئیس و معاونان سازمان رسانه ملی داده شد.
این کارت، آمادگی صاحب کارت را برای اهداء اعضای بدن، پس از اتفاقاتی که ممکن است به مرگ مغزی بیانجامد اعلام می‌دارد.
در این همایش که امروز در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، همچنین مدیران سازمان صدا و سیما و شرکت کنندگان در همایش افق رسانه فرم اهداء عضو را تکمیل و کارت اهداء اعضا پس از مرگ مغزی را دریافت کردند.
در این مراسم لوح سپاس جمعیت حمایت از پیوند اعضاء ایرانیان به ضرغامی اهداء شد.
همچنین سید عزت الله ضرغامی در این مراسم، امیدواری را لازمه حیات انسانی دانست و گفت: از دیدگاه مقام معظم رهبری مسلمان سرشار از امید است و رسانه ها باید دائماً در کوره امید بدمند چرا که واقعیات کشور و عزم و اراده ملت، هر انسان منصفی را به آینده امیدوار می کند.
رییس رسانه ملی گفت: در حالی که آتش جنگ و فتنه در بسیاری از مناطق دنیا شعله ور است و کشورهای غربی در بدترین شرایط اقتصادی و اجتماعی و نارضایتی عمومی قرار دارند؛ رسانه های آنان تلاش می کنند تا با بزرگ نمایی مشکلات مردم ایران؛‌ آنان را از ادامه راه افتخار آفرین خود مأیوس و ناامید سازند .
ضرغامی موضوعاتی از قبیل؛ آگاهی و دانش، کار و اشتغال رفاه اقتصادی و اجتماعی، خانواده، شاد و نشاط، سلامت، قناعت، کارآمدی، معنویت و مهدویت و سرمایه اجتماعی را از جمله عوامل مهم و امیدآفرین در جامعه دانست و بر رعایت دقیق و راهکارهای اجرایی و سیاست های اجرایی مصوب در این خصوص تأکید کرد.
رییس رسانه ملی با تأکید ضرورت بر حمایت همه جانبه از برنامه ها و اقدامات سازنده قوای سه گانه گفت: رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با رییس جمهور و اعضای محترم دولت، اصول حاکم بر سیاست های رسانه ملی در تعامل با قوه مجریه خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار