امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۱۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47923
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۰۳
تعداد بازدید: 130
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الشرق»، حزب «مصر قدرتمند» به ریاست «عبدالمنعم ابو الفتوح» حکومت و دولت ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الشرق»، حزب «مصر قدرتمند» به ریاست «عبدالمنعم ابو الفتوح» حکومت و دولت موقت این کشور را به فاشیسم و تمامیت خواهی متهم کرد و گفت که ادامه ارائه راهکار‌های امنیتی از سوی دولت نشان می‌دهد که ما در برابر حکومتی فاشیست، قرار گرفته‌ایم که چشم اندازی برای آینده سیاسی کشور ندارد تا به ملت ارائه دهد بنابراین با توسل به بهانه‌ی نگرانی‌های امنیتی و نظامی این ناتوانی و ضعف خود را پنهان می‌کند.

وی افزود: ما در حزب مصر قدرتمند، به شدت تمدید حالت فوق العاده را در کشور محکوم می‌کنیم که برقراری آن تاکنون در ایجاد امنیت مورد نظر که منجر به بازگشت اجرای قانون شود، موفق نبوده است.

رئیس حزب مصر قدرتمند و نامزد پیشین انتخابات ریاست جمهوری مصر تأکید کرد که تمدید حالت فوق العاده و صدور حکم‌های بی‌گناهی متهمان به قتل انقلابی‌های انقلاب 25 ژانویه و ارجاع پرونده شهروندان مصری به دادگاه‌های نظامی نشان دهنده بازگشت حکومت امنیتی و نظامی در کشور است.

حزب مصر قدرتمند در سال 2012 به ریاست ابوالفتوح تأسیس شد که یکی از احزاب چپ معتدل به شمار‌ می‌آید و عناصری با گرایش‌های اسلامی و لیبرال را در خود جای داده است.

پیشتر «عدلی منصور» رئیس جمهور موقت مصر حالت فوق العاده را با توجه به شرایط امنیتی کشور تا دو ماه دیگر تمدید کرد.
انتهای پیام/ر
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها