امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 47986
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۳۰
تعداد بازدید: 407
براي انجام امور حسابداري نرم افزارهاي مختلفي براي گوشي هاي همراه وجود دارد كه اينجا برخي از نرم افزارهاي رايگان را براي شما گردهم آورديم.

براي انجام امور حسابداري نرم افزارهاي مختلفي براي گوشي هاي همراه وجود دارد كه اينجا برخي از نرم افزارهاي رايگان را براي شما گردهم آورديم.

اگر به دنبال نرم افزار های تخصصی برای انجام امور شغلی تان هستید، ما را در سلسله گزارش های بسته های تخصصی همراهی كنيد. در سلسله گزارش های قصد معرفی نرم افزارهای تخصصی و کاربردی برای انواع مشاغل داریم، نرم افزارهایی که در بسته های تخصصی معرفی می گردند، ارتباطی مستقیم با شغل مورد نظر شما دارد. در اولین گزارش قصد معرفی تعدادی نرم افزار تخصصی برای انجام امور حسابداری را داریم. با خواندن و استفاه کردن از نرم افزارهای موجود در گزارش های ما را همراهی نمایید. 


1- نرم افزار حسابداری هلو برای اندروید

نرم افزار حسابداری هلو یکی از پرطرفدارترین نرم افزار های حسابداری در ایران است که توسط گروه شرکت های طرفه نگار،بزرگترین تولیدکننده نرم افزارهای مالی و اداری ایران با همکاری شرکت راه آفتاب به بازار ارائه شده است. شما با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید بر دارایی، بدهی، سرمایه، هزینه و درآمد خود رسیدگی کنید. لازم به ذکر است که نرم افزار حسابداری شخصی هلو از نرم افزار هلو مجزا است و کاملا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.
ویژگی های نرم افزار:
- امکان ثبت هزینه ها و درآمدها به صورت سند
- امکان تعیین زمان سر رسید چک ها
- امکان مدیریت حساب های بانکی به صورت مجزا

 
 
 
 

قابل اجرا در اندروید 2 و بالاتر
حجم نرم افزار: 1.7 مگابایت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها