امروز : سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 March 19
۰۸:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 480
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۴
تعداد بازدید: 287
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد با حضور در کیلومتر ششم قطعه چهارم آزادراه تهران – شمال در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد با حضور در کیلومتر ششم قطعه چهارم آزادراه تهران – شمال در محور مرزن آباد به چالوس در حوالی روستای سی‌نوا این بخش از آزادبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد با حضور در کیلومتر ششم قطعه چهارم آزادراه تهران – شمال در محور مرزن آباد به چالوس در حوالی روستای سی‌نوا این بخش از آزاد راه تهران - شمال را به طور رسمی افتتاح کرد.

رییس جمهور در بازدید از بخش‌هایی از این قطعه از آزاد راه تهران- شمال با توضیح مسوولان در جریان چگونگی روند فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در جهت احداث آن قرار گرفت.

قطعه چهارم آزاد راه تهران – شمال، پس از گذشت 35 سال از آغاز این پروژه به طول حدود 21 کیلومتر از مرزن آباد شروع و به چالوس ختم می شود.

منطقه 4 آزادراه تهران - شمال دارای شرایط اقلیمی خاصی است که با توجه به سستی خاک و رانش های متعدد در اراضی، ترانشه های (کوه بری) بسیاری در این منطقه صورت گرفته است.

4 تونل، 4 دستگاه پل به طول حدود 1100 متر، 4 دستگاه پل خاص به طول 263 متر، 2 تقاطع غیرهمسطح و 34 دستگاه پل و آبروهای مسیر از جمله ویژگی های فاز چهارم آزادراه تهران - شمال است.

با بهره برداری از قطعه چهارم آزاد راه تهران – شمال زمان سفر به شمال کشور یک‌ساعت کاهش یافته و سالانه 15 میلیارد تومان صرفه‌جویی سوخت و 20‌میلیارد تومان کاهش هزینه تصادفات را به دنبال خواهد داشت.

برای احداث این قطعه از آزادراه حدود 2 هزار و 130 میلیارد ریال هزینه شده است.

اهالی روستائی سی‌نوا که برای استقبال از رییس جمهور در کنار این جاده اجتماع کرده بودند، با دیدن دکتر احمدی‌نژاد ضمن سر دادن شعارهای صل علی محمد، احمدی‌نژاد خوش‌آمد، صل علی محمد یاور رهبر آمد پرداختند.

احمدی‌نژاد پس از افتتاح رسمی این پروژه در اجتماع مردم روستای سی‌نوا در کنار این جاده حضور یافت و ضمن گفتگو با آنان و و شنیدن درخواست‌ها و مطالباتشان به ابراز احساسات صمیمانه آنان پاسخ گفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها