امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48007
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۰
تعداد بازدید: 90
حبیب کاوش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمای فارس در خصوص جلسه امشب اعضای خانه سینمای ایرانیان با رئیس سازمان سینمایی گفت: پس از اتفاقاتی که در روند ...

حبیب کاوش در گفت‌وگو با خبرنگار سینمای فارس در خصوص جلسه امشب اعضای خانه سینمای ایرانیان با رئیس سازمان سینمایی گفت: پس از اتفاقاتی که در روند بازگشایی خانه سینما افتاد که منجر به صدور بیانیه از سوی جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران و تحریم مراسم جشن روز ملی سینما شد، عصر امروز با رئیس سازمان سینمایی دیدار داشتیم تا سوتفاهمات موجود را برطرف و گلایه‌های خود را نسبت به برخی تصمیمات ابراز کنیم.

وی افزود: در نهایت در این جلسه دلگیری خود را بابت روند بازگشایی خانه سینما ابراز داشتیم و در نهایت به تفاهم رسیدیم که طبق این تفاهم مقرر شد گروهی کارشناس از هر دو طیف تشکیل شود و و روند بازگشایی خانه سینما زیر نظر این گروه صورت پذیرد.

کاوش خاطرنشان کرد:‌ در واقع این همان توافق قبلی است که پیش از این با آقای ایوبی صورت گرفته بود و مجدداً تأکید شد که کمیته 7 نفره متشکل از سه نماینده از خانه سینمای ایرانیان، سه نماینده از خانه سینما و یک نماینده از طرف سازمان سینمایی معرفی شوند تا بر روند بازگشایی خانه سینما و مجمع عمومی نظارت کنند و همچنین کارشناسی‌های لازم را در خصوص ادامه روند کار خانه سینما انجام دهند.

سخنگوی جامعه صنفی روزنامه‌نگاران در خاتمه اظهار داشت: باید این کمیته کارشناسی تشکیل شود تا در نحوه روند کارها تصمیم‌گیری کند که در نهایت قرار شده است هر طیف نمایندگان مورد نظر خود را به رئیس سازمان سینمایی اعلام کند که به احتمال فراوان تا عصر فردا سه نماینده خانه سینمای ایرانیان معرفی خواهند شد.

براساس این گزارش حبیب‌الله کاسه‌ساز، جواد شورجه، سیدضیا هاشمی، حسین فرحبخش، حبیب کاوش، سیدجمال ساداتیان، مرتضی شایسته، عباس بابویهی، صفوی و سیدمسعود اطیابی از جمله اعضای خانه سینمای ایرانیان بودند که عصر امروز با حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی پس از اتفاق چند روز اخیر دیدار کردند.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها