امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۲۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48013
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۳
تعداد بازدید: 98
«عامر الاسدی» دبیر کل جریان انتفاضه عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، عملیات تروریستی در پایتخت و ...

«عامر الاسدی» دبیر کل جریان انتفاضه عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد، عملیات تروریستی در پایتخت و سایر شهرهای عراق را تلاشی برای برافروختن آتش جنگ طائفی و مذهبی در این کشور خواند.
وی گفت:‌ این جنگ مذهبی با وجود همه فراخوان‌ها مبنی بر حرام بودن ریختن خون ملت عراق، محافظت بر وحدت ملی و دور ساختن تروریسم، ممکن است تر و خشک را با هم بسوزاند.
الاسدی عملیات تروریستی در عراق را «جنک پست علیه بیگناهان» توصیف کرد و افزود: این عملیات تروریستی نتیجه حمایت‌های برخی از کشورهای خارجی و در رأس آنها عربستان سعودی،‌ ترکیه و قطر و همچنین حمایت‌های برخی شخصیت‌های سیاسی داخل عراق است که پوششی برای اقامات تروریست‌ها ایجاد می‌کنند.

الاسدی با بیان اینکه تروریست‌ها و حامیان داخلی و خارجی آنها خیر و نیکی را برای ملت عراق نمی‌خواهند، تاکید کرد که تروریست‌ها و حامیان آنها به دنبال سیطره بر عراق هستند، ولی هیچ گاه در دستیابی به اهدافشان موفق نخواهند شد.

وی با هشدار به همه سیاسیون عراقی که از گروهک‌های تروریستی حمایت می‌کنند، یاد آور شد که برخی ساسیون عراقی از طریق تهیه پوشش قانونی برای تروریست‌ها، قرار دادن خودروهای پلاک سیاسی آنها در اختیار تروریست‌ها و درخواست برای صدور حکم عفو برای جنایتکاران از عملیات عاملان جنایت‌های تروریستی در این کشور حمایت می‌کنند.

دبیر کل جریان انتفاضه عراق، سیاستمداران حامی تروریست‌ها در عراق را به دست کشیدن از رویه خود دعوت کرد و افزود:‌ این اقدامات چیزی جز درد و رنج برای عراق ندارد... امروزه در برابر این اقدامات آنها سکوت کردیم ولی صبر ما هم حدی دارد و پس از این سکوت نخواهیم کرد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها