امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48016
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۰۳
تعداد بازدید: 43
«ولد اعزیزی»، دبیرکل حزب دمکرات سوسیالیست موریتانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نوآکشوت، در حاشیه کنفرانس ...

«ولد اعزیزی»، دبیرکل حزب دمکرات سوسیالیست موریتانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در نوآکشوت، در حاشیه کنفرانس خبری سران احزاب سیاسی موریتانی تاکید کرد: تمام توطئه‌هایی که علیه ملت بزرگ سوریه، در حال انجام است با شکست مواجه خواهد شد.

دبیرکل حزب دمکرات سوسیالیست موریتانی افزود: ارتش قدرتمند سوریه با عزم خود موفق خواهد شد، از خاک پاک سوریه در برابر خطرات، حمایت کند.

محفوظ ولد اعزیزی با اشاره به اینکه امروز دمشق در مقابل دیو صهیونسیم و آمریکا جنگی به مانند فتوحات اسلامی را تجربه می‌کند، تاکید کرد که سوریه بهای مقاومت در برابر قدرت‌های استکبار جهانی، صهیونیسم و وابستگان مزدور عرب را پرداخت می‌کند.

محفوظ افزود: ما به همراه رهبران احزاب جبهه مردمی، حزب سوسیالیست و اتحادیه سندیکاهای مشاغل در روزهای 15 الی 25 آگوست گذشته در دمشق پایتخت سوریه بودیم و از نزدیک بر حقایق اوضاع جاری در این کشور و اتفاقات جاری آن در مطلع شدیم.

دبیر‌کل حزب دمکرات سوسیالیست موریتانی، در خصوص سفر خود به سوریه گفت: در آنجا ما با «بشار اسد»، رئیس ‌جمهوری و مسئولان سوریه دیدار و گفت‌وگو داشتیم

وی افزود: جالب است بدانید، اگر این روزها کسی در دمشق به گردش بپردازد، امکان ندارد احساس کند، قدم در کشوری می‌گذارد که وضعیت جنگ بر آن حاکم است و چیزی جز امنیت، آرامش و مهمان‌نوازی نخواهد دید.

اعزیز گفت: مردم سوریه، علی‌رغم حملات دور و نزدیک دشمن، از روحیه بالا و شجاعت بی‌نظیری برخوردارند و وضعیت رئیس‌ جمهوری و ارتش عربی دلاور سوریه نیز همین‌گونه است.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها