امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48030
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۰۱:۰۳
تعداد بازدید: 124
سعید عاکف نویسنده و مدیر انتشارات ملک اعظم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‌، از انتشار کتاب «روایت ...

سعید عاکف نویسنده و مدیر انتشارات ملک اعظم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‌، از انتشار کتاب «روایت دلبری» خبر داد و گفت: این کتاب خاطرات شهید جلیل محدثی‌فر است که بر اساس خاطرات علیرضا دلبریان از جانبازان دفاع مقدس به قلم محمد خسروی‌راد روانه بازار نشر شد.

وی افزود: این کتاب در قالب خاطره نگاشته شده است و برای جذابیت و اثرگذاری بیشتر با حفظ مستندات سعی بر داستان‌نویسی شده است.

به گزارش فارس، کتاب روایت دلبری در 314 صفحه و در 3000 نسخه با قیمت 9هزار تومان از دریچه انتشارات ملک اعظم روانه بازار نشر شده است.
پیش از این کتاب «خاطرات شگرف» در برگیرنده خاطرات عجیب و اثر گذار 8 شهید خراسانی در سبک و سیاقی نو در کمتر از دو ماه در انتشارات ملک اعظم تجدید چاپ شد.. این کتاب صرفا به بیان سیر از تولد تا شهادت و جمع‌آوری خاطرات شهدا نمی‌پردازد و فقط خاطرات اثر گذار گلچین و بیان شده است. کتاب «خاطرات شگرف» که در 160 صفحه تالیف شده است در 3000 نسخه روانه بازار نشر شد و در کمتر از دو ماه با 3000 نسخه دیگر تجدید چاپ شد.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب‌ها می‌توانند به آدرس http://www.molkeazam.comمراجعه کنند.
انتهای پیام/و
 
 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها