امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48085
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 86
به گزارش فارس، روزنامه الدیار لبنان نوشت که گزارشهای امنیتی از کشورهای اروپایی و غربی نشانه‌های خوبی برای لبنان ندارد و حاکی از نگرانی های جدید در ...

به گزارش فارس، روزنامه الدیار لبنان نوشت که گزارشهای امنیتی از کشورهای اروپایی و غربی نشانه‌های خوبی برای لبنان ندارد و حاکی از نگرانی های جدید در اوضاع امنیتی این کشور است.

بنا بر اعلام منابع مطبوعاتی احتمالا شبح انفجارهای تروریستی بار دیگر با هدف ایحاد فتنه طایفه‌ای مذهبی به لبنان باز خواهد گشت. گزارش‌های موجود نشان می‌دهد انفجارها تمامی بخش‌های لبنان را تهدید می کند، بویژه اینکه دستگاه‌های امنیتی اطلاعاتی را از فعالیت گروههای تروریستی داخلی و گروه های تروریستی که وارد لبنان می‌شوند، به دست آورده‌اند، گروه‌های وارده شده به لبنان تا قبل از انجام عملیات تروریستی خود لبنان را ترک نمی‌کنند. علاوه بر اینها گروه های تروریستی تکفیری نیز در بخش‌های مختلف لبنان حضور دارند.

الدیار به نقل از منابع خود نوشت که دستگاه های امنیتی البته نسبت به فعالیت‌های این گروه‌ها اشراف دارند و برخی از شبکه های آنها را مانند شبکه مستقر در منطقه الناعمه و پرتاب کنندگان راکت و خمپاره شناسایی و منهدم کرده‌اند تا به سرنخ های اساسی در برخی از انفجارها دست یابند. اما با توجه به گستره فعالیت‌های این موسسات در مبارزه با تروریست و حضور انواع نیروها از بخش‌های متعدد جامعه لبنان نفوذ به این اقدامات کار آسانی است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها