امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 25
۱۴:۰۷
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 481
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۱:۴۴
تعداد بازدید: 227
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،محمدرضا رحیمی عصر امروز(چهارشنبه) پس از بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،محمدرضا رحیمی عصر امروز(چهارشنبه) پس از بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان دشتی و دیدار با برخی از زلزله زدگان در جمع مردم این شهر ضمن تسلیت بهبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،محمدرضا رحیمی عصر امروز(چهارشنبه) پس از بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان دشتی و دیدار با برخی از زلزله زدگان در جمع مردم این شهر ضمن تسلیت به بازماندگان این حادثه تصریح کرد: وظیفه دولت در این مقطع حضور فوری و جدی برای رسیدگی به وضعیت مردم و ساماندهی اقدامات برای امدادرسانی و جبران خسارات است که در این راستا از ساعات اولیه پس از وقوع حادثه استاندار و همه نیروهای امدادی استان و استان‌های همجوار در کنار مردم مناطق زلزله زده قرار گرفته و توانسته اند عملیات اسکان موقت حادثه دیدگان را انجام دهند.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران امروز در دنیا به لحاظ رسیدگی به احوال زلزله زدگان رکوردشکن است، اظهار داشت: همچنانی که در حادثه زلزله آذربایجان شرقی 12 هزار واحد مسکونی در مدت زمانی کمتر از سه ماه آماده و بیش از پیش بینی ها نیز کار ساخت و ساز صورت گرفت و با اتخاذ برنامه ریزی ها و تمهیدات به 18 هزار واحد رسیده است در مناطق زلزله زده استان بوشهر نیز عملیات بازسازی مناطق آسیب دیده با بسیج همه امکانات انجام خواهد شد.

رحیمی همچنین با بیان اینکه هلال احمر جمهوری اسلامی تاکنون بهترین خدمت رسانی را به آسیب دیدگان داشته است، تصریح کرد: همه نیروهای امدادی و کمک رسانی در خدمت رسانی به مردم آماده اند و به فضل الهی به سرعت این شهر بهتر از گذشته با ایجاد مسکن هایی مقاوم بازسازی خواهد شد.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه عصر امروز با حضور وزرای کشور و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و همه مسئولان مرتبط جلسه‌ای در خصوص اتخاذ تصمیمات مناسب برای رسیدگی به وضعیت مناطق زلزله زده خواهیم داشت، گفت: انتظار ما این است که مردم مناطق زلزله زده از بابت جبران خسارات هیچ گونه نگرانی نداشته باشند چرا که شأن جمهوری اسلامی و افتخار خدمت گزاران مردم در دولت این است که همواره در کنار مردم باشند.

همچنین آیت‌الله بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان بوشهر نیز در سخنانی از امدادرسانی به موقع و حضور نیروهای امدادی برای کمک به مردم در منطقه زلزله زده تقدیر کرد.

در جریان سفر به استان بوشهر برای بازدید از مناطق زلزله زده استان پس از حضور در بخش شنبه در روستای درویشی از توابع شهرستان هرمز حضور یافت و در بازدید از این روستا از نزدیک در جریان خسارت‌های وارد شده به این منطقه و چگونگی امدادرسانی به مردم این روستا قرار گرفت.

معاون اول رییس جمهور در دیدار با مردم این روستا که در فضایی صمیمانه صورت گرفت، با تأکید بر اینکه دولت تمامی تلاش خود را برای کمک به مردم آسیب‌دیده در مناطق زلزله زده استان بوشهر بکار خواهد بست و به همه خسارت‌ها و صدمات ناشی از این زلزله رسیدگی می‌کند، گفت: ان‌شاء‌الله با همت و تلاش مردم منطقه و حمایت‌ها و پشتیبانی‌های دولت این روستا و سایر مناطق زلزله‌زده به سرعت و بهتر از گذشته ساخته خواهد شد.

رحیمی همچنین با تأکید بر انجام اقدامات فوری و مناسب برای بازسازی مناطق آسیب‌دیده گفت: دولت خود را در غم مردم مناطق زلزله زده استان بوشهر شریک دانسته و با آنان از صمیم قلب اظهار همدردی می‌نماید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها