امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48111
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: 54
محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: کسانی که در ...

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: کسانی که در فتنه 88 حضور داشتند و بی‌بصیرتی خود را از این طریق به نمایش گذاشته‌اند، نمی‌توانند سکاندار وزارتخانه‌هایی همچون وزارت علوم باشند و انتظار مجلس از دولت این است که در معرفی وزیر پیشنهادی به موضوع فتنه و نیز سطح علمی و توانمندی و قابلیت فرد برای اداره این وزارتخانه توجه داشته باشد.

وی افزود: رأی عدم اعتماد مجلس به وزاری پیشنهادی آموزش‌و‌پرورش، علوم و ورزش و جوانان این پیام را به دولت منتقل کرد که حوزه آموزش برای مجلس از حساسیت بالایی برخوردار است که این موضوع علاوه بر وزارت علوم، وزارتخانه‌های آموزش‌و‌پرورش و ورزش و جوانان را نیز در بر می‌گیرد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: پیام مجلس به دولت این است که کسانی باید در رأس این سه وزارتخانه قرار بگیرند که به تعلیم و تربیت اسلامی آشنا باشند و با برنامه‌ریزی برای رشد و شکوفایی و خلاقیت به منظور ارتقا جایگاه علمی و تربیتی جمهوری اسلامی ایران تلاش کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها