امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48137
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۰۳
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برخی از پایگاه‌های غربی از جمله «د لید» گزارش داده‌اند که بسته شدن حساب کاربری شبکه پرس تی‌وی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، برخی از پایگاه‌های غربی از جمله «د لید» گزارش داده‌اند که بسته شدن حساب کاربری شبکه پرس تی‌وی در یوتیوب مانع از مشاهده مصاحبه وزیر امور خارجه کشورمان در کشورهای غربی شده است.

بنابراین گزارش پرس تی‌وی در ماه‌های اخیر در چالش با سایت یوتیوب بوده که انتشار گزارش‌های این شبکه را در تناقض با تحریم‌های ایالات متحده می‌داند.

بسیاری از اکانت‌های پرس تی‌وی در ماه‌های اخیر در یوتیوب بسته شده است و دسترسی به آنها غیرممکن گردیده است. این در حالی است که برخی ماهواره‌های غربی دیگر شبکه‌های برون‌مرزی ایرانی را پخش نمی‌کنند.

در ماه جولای، «لیک ضد افترا» مدعی شده بود که پرس تی‌وی از شبکه یوتیوب به‌عنوان ابزار پروپاگاندا علیه غرب استفاده می‌کند.

اکنون برخی از رسانه‌های غربی این تیتر را انتخاب کرده و نوشته‌اند: «تحریم‌های ایران به یوتیوب هم رسید!»

کشورهای غربی و در راس آنها ایالات متحده، از 11 تیر 91 تحریم‌های سختی را متوجه ایران کرده‌اند که هدف از آنها اعمال فشار بر ایران برای توقف برنامه هسته‌ای است. ایران همواره بر صلح‌آمیز بودن برنامه هسته‌ای خود تاکید کرده است اما کشورهای غربی همچنان بر مدعای خود اصرار می‌ورزند.

انتهای پیام/ص 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها