امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4814
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 163
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی شب گذشته در جمع نمازگزاران مسجد طفلان مسلم منطقه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی شب گذشته در جمع نمازگزاران مسجد طفلان مسلم منطقه نیروگاه قم به وضعیت آموزش و پرورش اشاره و تصریح کرد: آموزش‌ها افزایش یافته اما متاسفانه درس زندگی از نگاه‌ها پنهان شده است.

وی با تاکید بر اینکه دختر و پسرها بعد از سپری کردن دوره دانشگاه هنوز نوع زندگی کردن را نمی‌دادند، خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی جوانان هنگامی که از دانشگاه‌ها فارغ التحصیل می‌شوند به دنبال پشت میزنشینی هستند.  

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری با اشاره به اینکه مدل درسی دانش‌آموزان از غرب الگو گرفته شده است، اضافه کرد: نظام جدید آموزش و پرورش مدلی است که از مدل آموزش و پرورش 50 سال پیش غرب نشات می‌گیرد در حالی که آنها امروز نوع دیگری از آموزش را اجرا می‌کنند.

پورمحمدی با تاکید بر اینکه پوست دانش‌آموزان را می‌کنیم تا شیمی، فیزیک و ریاضی یاد بدهیم خاطرنشان کرد: نظام آموزش و پرورش غرب، درس‌ها را نصف کرده است تا دانش‌آموزان تخصص را در دانشگاه‌ها یاد بگیرند.

وی با اشاره به اینکه از آموزش و پرورش غرب درست کپی‌برداری کنیم، تصریح کرد: جوان باید درس زندگی یاد بگیرد در حالی که امروز در سیستم آموزش و پرورش از امر تربیت غفلت شده است.

*معاش مردم تامین نشود، جامعه در شرایط خطر قرار می‌گیرد

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه اگر وضعیت زندگی مردم اصلاح شود به فرهنگ مردم می‌توان بهتر کمک کرد، خاطرنشان کرد: جامه دینی اگر می‌خواهد اسلامی باشد باید معاش آن صحیح شود.

پورمحمدی با تاکید بر اینکه مردم به رفاه و امکانات نیاز دارند، اضافه کرد: رهبری در سال‌های اخیر هشدارهایی مبنی بر توجه به اقتصاد فرمودند چرا که جامعه دینی اگر در تامین رفاه مردم دچار مشکل شود، امکان انحراف از مسیر خود را دارد.

*مسئولان بی‌خیال گرانی شده‌اند

وی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع گرانی اشاره کرد و افزود: برخی مسئولان بی‌خیال گرانی شده و امروز در حال شعار دادن هستند.

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری تصریح کرد: در مورد نرخ گذاری جدید سفرهای زیارتی که با اعتراضات مردم نیز همراه شده است باید گفت چرا با ارز بیش از 3500 تومان نرخ می‌دهید؟

پورمحمدی با اشاره به اینکه برای سفرهای زیارتی گران‌تر از بازار آزاد نرخ دادند، خاطرنشان کرد: متاسفانه با خدمات خود گرانی را ترویج می‌دهیم بعد می‌گوییم عده‌ای نمی‌گذارند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن می‌خواهد اراده ما را بگیرد، اضافه کرد: باید در سال حماسه سیاسی نشان دهیم اراده ما محکم است.

کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری با اشاره به کوتاه آمدن دشمن در موضوع هسته‌ای تصریح کرد: علت کوتاه آمدن دشمن، قدرت فناوری هسته‌ای کشور بود که به نقطه مطلوب رسید و این دانش بومی شد.

*از اقدامات مثبت دولت قدردان هستیم

پورمحمدی با تاکید بر اینکه آخر عمر دولت فرا رسیده و هرکجا خوب کار کرده است باید قدردان آن بود اظهار کرد: نقطه ضعف دولت در مسئله اشتغال و اقتصاد بود که دشمن نیز در همین ناحیه فشار خود را افزایش داد.

وی با اشاره به اینکه دولت آینده به خواسته‌های مردم در زمینه اقتصاد باید توجه جدی داشته باشد، اضافه کرد: اگر موضوع تولید احیا شود، شاهد تورم نخواهیم بود و زمینه اشتغال فراهم می‌شود.

این کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری با انتقاد از اینکه چرا استقلال بانک مرکزی گرفته شده و نظام برنامه‌ریزی منحل می‌شود، اظهار کرد: هر دولتی که به روی کار می‌آید باید به تخصص اهمیت دهد.
انتهای پیام/78008/ر40/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها