امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48158
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 54
عباس قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به این سوال که تاکنون چه میزان خرید تضمینی گندم صورت ...

عباس قبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به این سوال که تاکنون چه میزان خرید تضمینی گندم صورت گرفته است، گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم خرید تضمینی گندم از 4. 7 میلیون تن عبور کرده است.

وی افزود: خرید تضمینی گندم همچنان ادامه دارد، اما تقریباً در پایان فصل برداشت قراردارد و این خرید به کندی صورت می‌گیرد.

معاون وزیر صنعت درخصوص مطالبات کشاورزان گفت: 220 میلیارد تومان از مابه‌التفاوت خرید گندم پنج‌شنبه هفته گذشته به حساب کشاورزان واریز شد.

وی افزود: درخصوص خرید تضمینی گندم در دو هفته گذشته نیز ما هنوز به کشاورزان بدهکار هستیم که مبلغ این بدهی 400 میلیارد تومان است،تا انتهای هفته جاری تأمین اعتبار شده و به حساب کشاورزان واریز می‌شود.

به گزارش فارس، پیش از این قبادی به فارس خبر داده بود که در سال جاری 7.5 میلیون تن گندم برای تامین نیاز مالی کشور و همچنین ذخایر استراتژیک وارد کشور می‌شود.

بنابراین گزارش، مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با تاکید بر اینکه مصرف ماهانه گندم کاهش یافته است گفت: این مصرف از ماهی یک میلیون تن به 800 هزار تن کاهش داشته است.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها