امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48160
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 45
فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به عقب نشینی ...

فاطمه آلیا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به عقب نشینی آمریکایی‌ها از حمله به سوریه، گفت: حضور قدرتمند تفکر مقاومت در منطقه مانع تحرک نظامی آمریکا شده است.

وی با بیان اینکه امریکا برای تامین امنیت رژیم صهیونیستی به دنبال از بین بردن مقاومت است، افزود: تمام تلاش و تکاپوی آمریکایی‌ها در سوریه این است که این کشور را به عنوان محور مقاومت در منطقه از بین ببرند تا صهیونیست‌ها برای اقدام علیه دیگر کشورها مشکلی نداشته باشند.

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر مخالفت کشورهای منطقه با حمله نظامی به سوریه، تصریح کرد: آمریکایی‌ها می‌خواستند برای حمله نظامی به سوریه اجازه برخی کشورهای مهم منطقه مثل ایران، روسیه و چین را دریافت کنند اما این کشورها پیام روشن خود را به هرگونه اقدام نظامی در سوریه مطرح کردند.

وی افزود: فشار افکار عمومی و پاسخ قاطع مقاومت به هرگونه اقدام نظامی علیه سوریه، مهمترین دلیل عقب نشینی آمریکا از حمله به سوریه بوده است؛ صهیونیست‌ها نیز می‌دانستند که در صورت اقدام نظامی آمریکا علیه سوریه، سرزمین‌های اشغالی موشک باران خواهد شد.

آلیا گفت: عقب نشینی آمریکا از حمله نظامی به سوریه موجب تضعیف تروریست‌های سوری و تقویت ارتش و مردم سوریه در مقابل تکفیری‌ها خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها