امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48166
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۲
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم با بیان اینکه برخورد ما با شهروندان و مظنونین باید ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم با بیان اینکه برخورد ما با شهروندان و مظنونین باید به درستی انجام شود، گفت: برخی گزارش‌ها می‌گوید که دستگیری مظنونین در بعضی جاها 65 درصد و بعضی جاها یک درصد دچار اشتباه می‌شود که ما باید این یک درصد اشتباه را هم نداشته باشیم.

وی تاکید کرد: زمانی بحران بزرگی در کشور ایجاد می‌شود آنگاه می‌توان یک درصد خطا را قابل قبول دانست اما ما نباید حتی یک نفر را نیز به صورت اشتباه بازداشت کنیم و به دست و پای او دستبند بزنیم.

فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه طرز برخورد ما با متهمین جرایم مختلف باید متفاوت باشد، گفت: آن کسی که جانی و شرور است باید به دست و پای او دستبند است اما آن کسی که برای یک دعوای خانوادگی ساده و یا بدهی اندک بازداشت شده نباید مانند آن جانی با وی برخورد شود.

وی در مورد سیاست ناجا در بحث حجاب و امنیت اخلاقی گفت: هیچ مسئولی در دولت در مورد اینکه ما برای حجاب سخت‌گیری نمی‌کنیم اظهارنظری نکرده است. سیاست ناجا این است که با یک ضرب آهنگ ملایم پیش برود و برخوردها را دائمی کند.

احمدی مقدم تاکید کرد: من با کار بعضی از رسانه‌ها که می‌خواهند به این ضرب‌آهنگ شدت ببخشند مخالفم.

وی در پایان ضمن تشکر از کلیه عوامل نیروی انتظامی گفت: ناجا بخاطر برگزاری انتخابات، اجلاس سران، طرح‌های نوروزی و امنیت مرز از سوی مقام معظم رهبری مورد تشویق قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: اینکه رهبری در تشویق‌هایشان نام بنده را می‌آورند به این معنی نیست که تشویق‌ها برای شخص بنده است بلکه تشویق‌های برای کل ناجا است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها