امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48190
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۰۴
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه «جان ویک» را درک کالستاد نوشته است و کیانوریوز و ویلم دافو در آن، در نقش‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه «جان ویک» را درک کالستاد نوشته است و کیانوریوز و ویلم دافو در آن، در نقش‌های ویژه‌ای بازی می‌کنند.

قصه فیلم درباره یک قلدر زورگو به نام مارکوس است که پس از دزدیده شدن ماشین گران قیمت فود ماستنگ 1969خود ، غریزه و روحیه آدم‌کشی‌اش دوباره زنده می‌شود.

او برای پیدا کردن ماشین خود وارد دنیای ماجراجویانه‌ای می‌شود که وی را وارد یک سری مشکلات خاص و پیش‌بینی نشده جنایی و آدم کشانه می‌کند.

سیر ماجراها این قلدر زورگو را راهی شهر نیویورک می‌کند و او در این محل، در رویارویی با پدر جنایت‌کار خود پی به یک سری از واقعیت‌های پشت‌پرده می‌برد.

ویلم دافو در قصه فیلم در نقش دوست صمیمی مارکوس بازی می‌کند که شغل او هم شبیه شغل مارکوس است و در  طول ماجرا به کمک وی می‌آید.

به نوشته سایت اینترنتی ددلاین ، هنوز معلوم نیست کارگردانی «جان ویک» را چه کیس به عهده خواهد گرفت. احتمال آن وجود دارد که خود کیانو ریوز برای کارگردانی آن انتخاب شود.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری این درام دلهره‌اور جنایت‌کارانه اعلام نشده است. ولی اهل فن پیش‌بینی می‌کنند کلید آن برای اواخر فصل پاییز زده شود.

ویلم دافو که تا به حال دوبار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است، در فیلم‌هایی مثل «بیمار انگلیسی»، سه گانه «مرد عنکبوتی» و «جان کارتر» بازی کرده است.

کیانو ریوز هم برای بازی در فیلم‌هایی مثل«سرعت»، سه‌گانه «ماتریکس»، «خانه کنار دریاچه» و «جنایت هنری» (که سال قبل در ایران به نمایش عمومی درآمد) معروف است.

وی در حال حاضر فیلم اکشن رزمی «47 رانین» را آماده نمایش عمومی دارد که برای تاریخ بیست و پنجم دسامبر سال جاری میلادی به روی پرده سینماهای جهان می‌رود. کارل رینچ کارگردان این فیلم است.

وی مدتی قبل از بازی در «مرد تای چی» فارغ شد. کارگردان این فیلم اکشن هم خود او بوده است و قصه‌اش درباره جوانی است که در رشته هنرهای رزمی فعالیت دارد و با شیوه مبارزاتی تای چی آشنایی کاملی دارد.ورود این جوان به یک باشگاه مخفی زیرزمینی مبارزات رزمی، حوادث اصلی قصه فیلم را خلق می‌کند.

«مرد تای‌چی» اولین فیلم کیانو ریوز در مقام کارگردان است. این بازیگر گفته علاقه زیادی به امر کارگردانی فیلم‌ها دارد و در آینده تعداد بیشتری فیلم سینمایی را کارگردانی خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها