امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 4821
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۴۰
تعداد بازدید: 129
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پانوراما الشرق الاوسط، شیخ علی سلمان در سخنان خود در جمع تحصن کنندگان در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پانوراما الشرق الاوسط، شیخ علی سلمان در سخنان خود در جمع تحصن کنندگان در جزیره ستره در جنوب شهر منامه پایتخت بحرین بر ادامه انتفاضه و انقلاب علیه دوران تکروی در قدرت از سوی یک خاندان واحد تاکید کرد.

وی افزود: ملت خواهان تغییرات است تا هریک از شهروندان منشا قدرت باشد و انتفاضه و انقلاب تا بروز تغییرات و پایان دوره یادشده ادامه خواهد داشت.

شیخ علی سلمان اظهار داشت: این حکومت که باعث فساد شده و در خدمت رسانی شکست خورده است همچنان پابرجاست و انقلاب مسالمت آمیز را به تداوم بیشتر تا تغییر این وضعت فاسد و استبدادی سوق می‌دهد.

وی تاکید کرد: این انقلاب به محض تغییراتی سطحی یا تغییر این یا آن مسئول هرگز متوقف نخواهد شد.

شیخ علی سلمان خطاب به حکومت بحرین گفت: اگر به این دوسال اکتفا نکنید بدانید که نفس ملت طولانی است و (انقلاب) سه، چهار، پنج و حتی 10 سال و بیشتر از آن ادامه خواهد یافت تا ملت به حق خود دست یابد و پیروز شود.

وی با اشاره به اینکه انقلاب مردمی بحرین برای مسئله‌ای عادلانه و مطالباتی برحق مبارز می‌کند، افزود: ما با گفت‌وگوی جدی و صادقانه موافق هستیم که یک توافق سیاسی براساس احترام به این ملت آن را ایجاد می‌کند و هرگز نمی‌پذیریم که آل خلیفه منشا همه قدرت باشد بلکه این ملت اعم از شیعه و سنی است که منشا قدرت است و حق دارد در دستگاه‌های امنیتی مشارکت داشته باشد و در تصمیم گیری‌ها و تعیین سرنوشت کشور شرکت کند.

دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین گفت: ما با گفت‌وگویی موافقیم که به اراده ملت و کشور پاسخ دهد و از ما نخواهید که از حقوق این ملت چشم پوشی بکنیم زیرا این ملت حق دارد که به حقوق کامل خویش دست یابد و ما هرگز از آن چشم پوشی نخواهیم کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها