امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48210
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار علی مؤیدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در نشست مشترک با مسئولان وزارت مبارزه با مواد مخدر افغانستان با اشاره به ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار علی مؤیدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در نشست مشترک با مسئولان وزارت مبارزه با مواد مخدر افغانستان با اشاره به اینکه کشور افغانستان کشوری دوست و برادر برای جمهوری اسلامی است، گفت: ما اشتراکات فراوانی با افغانستان داریم و به همین دلیل باید به آنها کمک کنیم تا در بحث مبارزه با مواد مخدر موفق باشد.

مؤیدی ادامه داد: مواد مخدر یکی از 3 تهدید بزرگ جهانی محسوب می‌شود و مختص افغانستان، ایران و آسیا نیست بلکه موضوعی جهانی است و تنها آنهایی که با برنامه به مبارزه با مواد مخدر می‌رود از این تهدید نجات پیدا می‌کنند.

به گفته وی، افغانستان قربانی مواد مخدر است و نگاه مقامات جمهوری اسلامی به افغانستان اینگونه است که قربانی را باید نجات داد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر اینکه افغانستان نیز مانند ایران سالیانه ده‌ها نفر از سرمایه انسانی خود را در راه مبارزه با مواد مخدر فدا می‌کند، گفت: دست‌هایی وجود دارد که افغانستان را عامل و مجرم در بحث مواد مخدر معرفی کند، ایران این نگاه را ندارد و با آن مبارزه می‌کند.

مؤیدی با اشاره به اینکه هدف‌گذاری بلند مدت ایران نیز همکاری با سایر کشورها مانند افغانستان در زمینه مبارزه با مواد مخدر افزایش پیدا کرد، گفت: در مبارزه با مواد مخدر ایران صاحب سبک و ایده است و اگر این ایده و سبک‌های خود را در پکیج‌های آموزشی به دنیا ارائه دهد می‌تواند تاثیر زیادی در دنیا بگذارد.

وی در پایان با بیان اینکه رهبر انقلاب و حضرت امام (ره) عنایت ویژه‌ای به افغانستان داشتند گفت: امروز مهمانان افغان ما با رضایت کامل کشور را ترک می‌کند گفت این سبب خوشحالی است و ما تمام تلاشمان را برای تجهیز پلیس مبارزه با مواد مخدر افغانستان به کار می‌بریم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها