امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۲۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48212
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علی مؤیدی در حاشیه نشست با مسئولان مبارزه با مواد مخدر افغانستان با ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علی مؤیدی در حاشیه نشست با مسئولان مبارزه با مواد مخدر افغانستان با اشاره به اینکه ایران در مقوله مبارزه با مواد مخدر نگاه فرامرزی و فرامنطقه‌ای دارد، گفت: امیدواریم با انتقال تخصص خود به سایر کشورها موجب کاهش قاچاق مواد مخدر شویم.

وی ادامه داد: پلیس افغانستان به دنبال آن است تا مجهز به تجهیزات روز شود و ما نیز آنها را در این تغییر رویکرد همراهی می‌کنیم و امیدواریم که این مبارزه به صورت جدی انجام شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد: نگاه ایران به بحث مبارزه با مواد مخدر، بشردوستانه است و صرفاً مختص به درون ایران نمی‌شود.

وی با اشاره به توقیف محموله 8 تنی مواد مخدر که در آبهای خلیج فارس به مقصد کشورهای عربی حرکت می‌کرد، گفت: این امر ثابت کننده نگاه فرامرزی ما است.

سردار مؤیدی در پایان با تاکید بر اینکه باید مبارزه با مواد مخدر را از افغانستان شروع کنیم، گفت: معتقدیم که آموزش‌های فعلی تاثیرگزار خواهد بود و اکنون که دولتمردان فعلی افغان نسبت به قبلی‌ها همکاری بیشتری با ما می‌کنند شاهد کاهش کشت و قاچاق مواد مخدر باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار