امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۸:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48216
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید پاکساز با بیان این مطلب گفت : طرح میدان انقلاب توسط سازمان زیبا سازی دنبال می شود و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجید پاکساز با بیان این مطلب گفت : طرح میدان انقلاب توسط سازمان زیبا سازی دنبال می شود و اداره کل شهرسازی و طرح های شهری بر کیفیت طرح و احرای هرچه بهتر آن کمک می کند.

وی با اشاره به وضعیت طرح میدان اتقلاب خاطر نشان کرد : این طرح هم اکنون در مراحل نهایی قرار دارد و به زودی تکمیل و نهایی خواهد شد و در صورت لزوم باید به تایید مراجع تصمیم گیر نیز برسد ؛ چراکه در حال حاضر تغییراتی اعمال می شود که در اسناد فرادست باید محقق شود و از این رو باید مراجع قانونی نیز آن را تایید کنند .

مدیر کل شهرسازی و طرح های شهری شهرداری تهران با اشاره به تغییرات پیش بینی شده در میدان انقلاب تصریح کرد : در این طرح ، اصلاح و تدقیق در پهنه بندی هم در حوزه میدان انقلاب و هم در پشت این میدان دیده شده و دلیل آن این است که در اسناد قبلی پیش بینی آن صورت نگرفته بود و حتما باید در اسناد جدید مورد توجه قرار گیرد .

پاکساز افزود : این تغییرات به گونه ای است که بتواند این میدان پاسخگوی حمل و نقل ، نظام کاربری ، نظام پهنه بندی و سایر ملزومات طرح های توسعه شهری باشد .
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها