امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 48223
تاریخ انتشار: ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۲
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز»، دو افسر پلیس آمریکا اواخر روز شنبه در مواجهه با یک ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه آمریکایی «نیویورک‌تایمز»، دو افسر پلیس آمریکا اواخر روز شنبه در مواجهه با یک مرد آشفته در میدان تایمز نیویورک در حالی به سمت او تیراندازی کردند که در میان یک تقاطع شلوغ روی زمین دراز کشیده بود.

گزارش‌ها حاکی از آن است که دو عابر پیاده مورد حمله پلیس قرار گرفتند و این دو نفر زنانی از «منهتن» بودند و در آن حومه در حال پیاده روی بودند که افسران پلیس آتش گشودند.

یک گلوله به پای یکی از زنان که حدود 54 سال داشت برخورد کرد و به دلیل جراحت به بیمارستان منتقل شد و قرار است تحت عمل جراحی قرار گیرد و قربانی دوم زن 35 ساله‌ای بود که او نیز از ناحیه پشت دچار جراحت شد.

مرد آشفته که شاهد این ماجرا بود هم‌اکنون در بیمارستانی تحت نظر مأموران پلیس است و مأموران پلیس اعلام کردند که این مرد حدود 35 سال دارد و اهل نیویورک است و میزان جراحات وارده به او مشخص نیست.

شاهدان ماجرا گزارش کردند که چندین خودرو، مرد آشفته را زیر گرفتند و در یک نوار ویدئویی که یکی از شاهدان ماجرا با تلفن همراه خود گرفته بود، مرد مذکور به طور نامنظم در تقاطع می‌دوید و مأموران پلیس تلاش می‌کردند او را احاطه کنند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که این مرد اسلحه نداشته است اما پلیس به وی تیراندازی کرده است و یکی از افسران پلیس یک گلوله و دیگری دو گلوله تیراندازی کرده است اما هیچ یک از گلوله‌ها به فرد مذکور برخورد نکرده است و دو زن عابر پیاده مورد هدف قرار گرفتند.

مأموران پلیس وقتی فرد آشفته را دستگیر کردند و به او دستبند زدند هیچ چیز مشکوکی پیدا نکردند و این مرد تنها یک کیف پول با خود همراه داشت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها